Warszawa

Książka do wykończenia! - konkurs (zakończony)

Czas pandemii to okres przez, który wszyscy musimy przejść. Warto jednak pamiętać, że nie jesteśmy w tej sytuacji sami. Wiele osób odczuwa ją dokładnie tak samo jak my – udaje się na odosobnienie, stara nie wychodzić w domu, walczy z samotnością.


Co jednak gdybyśmy powiedzieli Wam, że nie tylko druga osoba może pomóc Wam z radzeniem sobie w trudnych chwilach? Często chwile wytchnienia znajdziemy właśnie w literaturze. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić książkę specjalną, która nie tylko literacko da Wam poczuć chwilę wytchnienia. Mowa oczywiście o „Wykończ tę książkę” autorstwa Keri Smith od Wydawnictwa Kropka.

 

 

Jak pisze sama autorka, książka i metody w niej ukazane są zaprezentowaniem metody „beausage” – połączenia słów „beauty” i „usage”, które oznacza piękno, jakie rodzi się wraz z używaniem czegoś.


Zaintrygowani? To fantastycznie, bo mamy dla Was Konkurs, w którym do zdobycia są m.in.  te niesamowite książki!

 

Zadanie konkursowe:


Keri Smith zrobiła swoją książkę w całości z materiałów recyclingu, dlatego:

 

  • Napiszcie nam jakie rzeczy, których codziennie używacie zrobiliście sami z materiałów dostępnych w domu.
  • Dołączcie zdjęcie swoich niesamowitych gadżetów.
  • Twórców 3 najbardziej oryginalnych przedmiotów nagrodzimy zestawami książek, w tym: Wykończę tę książkę”!
  • Swoje pytania wysyłajcie na adres podany na dole strony!


Nagrody:

 

  • 1 miejsce otrzyma zestaw 3 książek: "Wykończ tę książkę", "To pestka" oraz "Co robią maszyny";
  • 2 miejsce otrzyma zestaw 2 książek:  "Wykończ tę książkę" + "To pestka";
  • 3 miejsce otrzyma książkę: "Wykończ tę książkę".

 

 

 

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 26 kwietnia 2021 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 30 kwietnia 2021 roku.

Powodzenia!

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go przez Portal CzasDzieci.pl i Wydawnictwa Tekturka.


Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl


Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl