Warszawa

Ogłoszenia nie z tej ziemi - Konkurs kreatywny (zakończony)

Zastanawialiście się kiedyś jak pisze się ogłoszenie, które swoją treścią dokładnie ujmie cały problem, a na koniec trafi do osoby najbardziej zainteresowanej?


Jaka jest recepta na ogłoszenie idealne? Pójdźmy nawet nieco dalej i zastanówmy się jak mogłoby wyglądać ogłoszenie wymyślone przez rzecz codziennego użytku, taką którą każdy z nas ma w domu?


Przyjrzyjmy się np. co mogłaby nam zaoferować gąbka:

„Szukam pracy – umiem pienić się obficie, z jednej strony jestem miękka, z drugiej – szorstka, łatwo nawiązuję kontakt poprzez mycie, bo niejedno już widziałam – jak to GĄBKA”


Takie niesamowite wierszowane oferty znajdziecie w najnowszej książce od Wydawnictwa Tekturka: „Ogłoszenia: dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy” autorstwa Doroty Kassjanowicz z niesamowitymi ilustracjami Pauliny Daniluk!

 

W naszym konkursie do zgarnięcia to i jeszcze kilka niesamowitych tytułów!


Zadanie konkursowe

 

 

  • Zastanówcie się jaka jest Wasza ulubiona rzecz i spróbujcie wymyślić jak mogłaby oferować swoje usługi!
  • Napiszcie w jej imieniu ogłoszenie, jeżeli chcecie – spróbujcie je zaprojektować na kartce i może nawet umieścić w jakimś ciekawym miejscu.
  • Twórców 3 najbardziej kreatywnych ogłoszeń nagrodzimy zestawami książek od Wydawnictwa Tekturka – w tym premierowymi „Ogłoszeniami: dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy”!
  • Swoje pytania wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Nagrody:

 

 

  • 1 miejsce otrzyma zestaw 3 książek: „Ogłoszenia: dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy”, "Trzy pytania" i "Bombastica Naturalis";
  • 2 miejsce otrzyma zestaw 2 książek: „Ogłoszenia: dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy” i "Trzy pytania";
  • 3 miejsce otrzyma książkę: "„Ogłoszenia: dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy”.

 

Konkurs potrwa do dnia 5 kwietnia 2021 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 9 kwietnia 2021 roku.

 

Powodzenia!

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go przez Portal CzasDzieci.pl i Wydawnictwa Tekturka.


Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl


Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl