Warszawa

O Kaziku i misiu Słoniku - konkurs (zakończony)

Jedną z rzeczy, której Kazik nauczył się od ukochanej babci, jest poszukiwanie skarbów, czyli przedmiotów porzuconych przez innych ludzi. Pewnego dnia trafia na starą walizkę z pluszowym misiem, pozytywką, kawałkiem cegły do rysowania, glinianym ptaszkiem i procą.


Okazuje się, że miś potrafi rozmawiać z dziećmi…

 

 

Z okazji premiery książki "O Kaziku i misiu Słoniku" Katarzyny Pruszkowskiej od Wydawnictwa Zielona Sowa, zapraszamy Was do udziału w konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Wyobraźcie sobie że Wasz ulubiony miś potrafi mówić... Napiszcie nam, o czym byście z nim porozmawiali? Jakie pytania chcielibyście mu zadać?
  • Swoje zgłoszenia wyślijcie na adres podany na dole strony!
  • Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy!

 

Do wygrania:

  • Książka "O Kaziku i misiu Słoniku" od Wydawnictwa Zielona Sowa

 

 

Konkurs potrwa do dnia 24 marca 2021 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 29 marca 2021 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy17@czasdzieci.pl