Warszawa

Dzień kobiet - kobiecość w czasie pandemii (zakończony)

Mija rok od czasu kiedy wiele z nas całkowicie musiało zmienić swój tryb życia. Wcześniej dużo łatwiejsze było oddzielenie obowiązków domowych od służbowych. Po wyjściu z pracy do końca dnia mogliśmy zapomnieć o tym jaką pełnimy funkcję i dać się wchłonąć domowym pieleszom.


Pandemia niestety w bardzo umiejętny sposób zatarła nam te granice. Często pracujemy zdalnie jednocześnie przygotowując dzieci do szkoły, pomagając im w lekcjach i gotując. Doba stała się jeszcze bardziej napięta i coraz mniej mamy w niej czasu dla siebie.


Dlatego też wraz z Wydawnictwem Marginesy pędzimy do Was ze specjalnym konkursem w ten niesamowity dzień!


Zadanie konkursowe:

 

  • Napiszcie nam jak radzicie sobie z organizacją czasu w tym zwariowanym świecie. Jakie są Wasze doświadczenia i przede wszystkim jakie macie tricki żeby odnaleźć w całym zamieszaniu chwilę dla siebie i po prostu poczuć się dobrze!

 

  • Zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony;
  • 3 najlepsze odpowiedzi nagrodzimy – a jest o co walczyć!

 

Do wygrania:

 

Książki o kobietach i przez kobiety pisane - specjalnie od Wydawnictwa Marginesy

 

  • Zdobywczyni 1 miejsca otrzyma: "Kobiety z obrazów", "Dom duchów" i "Opowieści o nadziei";
  • Zdobywczyni 2 miejsca otrzyma: "Kobiety z obrazów" i "Dom duchów";
  • Zdobywczyni 3 miejsca otrzyma: "Kobiety z obrazów".

 

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 23 marca 2021 roku.
Zwyciężczynie zostaną wyłonione i poinformowane o wygranej drogą mailową do dnia 25 marca 2021 roku.

 

Powodzenia!

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go przez Portal CzasDzieci.pl i Wydawnictwa Marginesy.


Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl


Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy13@czasdzieci.pl