Warszawa

Mój dzień z Rodziną Treflików - konkurs plastyczny (zakończony)

„Rodzina Treflików” to polski serial, który ma już rzesze małych i dużych fanów. Opowiada o zabawnych sytuacjach jakie w codziennym życiu spotykają Treflinkę, Treflika i innych bohaterów. 

Bajka opowiada zabawne historie, niczym z familijnej komedii sytuacyjnej, przekazując dzieciom wiedzę o świecie i życiowych postawach. Chwali przyjacielskie i otwarte podejście do innych, rozbudza ciekawość najmłodszych wobec otaczającego świata i odkrywa drzemiące za każdym rogiem nowe możliwości.

 

 

Z okazji premiery 6 sezonu "Rodziny Treflików", zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie plastycznym, w którym do wygrania niezwykłe Treflikowe nagrody!

 

Zadanie konkursowe:

 • Przygotuj pracę plastyczną - Mój dzień z Treflikami! Jaką przygodę chciałbyś z nimi przeżyć?
 • Technika pracy dowolna!
 • Zdjęcie pracy prześlijcie na mail podany na dole strony!
 • Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

 

 • I miejsce - Zestaw: Puzzle 100 Rodzina Treflików + Książka „Dobranoc Trefiki na noc” + Książka „Wyruszamy do spania” + Puzzle 24 maxi Bobaski i Miś „Dobranoc, Trefliki na noc” + Książka „Co się dzieje nocą” +Książka „Czas na kąpiel”
 • II miejsce - Zestaw: Puzzle 100 Rodzina Treflików + Książka „Dobranoc Trefiki na noc” + Książka „Wyruszamy do spania”
 • III miejsce - Zestaw: Puzzle 24 maxi Bobaski i Miś „Dobranoc, Trefliki na noc” + Książka „Co się dzieje nocą” + Książka „Czas na kąpiel”
 • IV miejsce: Zestaw: Puzzle 100 Rodzina Treflików + Książka „Dobranoc Trefiki na noc”
 • V miejsce - Zestaw: Puzzle 24 maxi Bobaski i Miś „Dobranoc, Trefliki na noc” + Książka „Co się dzieje nocą”
 • VI miejsce - Książka „Wyruszamy do spania”
 • VII miejsce - Książka „Czas na kąpiel”

 

Konkurs potrwa do dnia 17 stycznia 2021!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 28 stycznia 2021 roku.

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu na stronie CzasDzieci.pl oraz w mediach społecznościowych CzasDzieci.pl i Wydawnictwa Trefl.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy20@czasdzieci.pl