Warszawa

Odwiedź księgarnie niezależne z Podkastem Ostry Dyżur Literacki i wygraj nagrody! (zakończony)

Czy można być uczulonym na czytanie?

Ostry Dyżur Literacki od lat pomaga dzieciom dotkniętym przez alergie czytelnicze. Eksperci w kitlach lekarskich z plikiem recept i głowami pełnymi rekomendacji podróżują i leczą nietolerancje. Sprawią, że dzieci odnajdują przyjemność w czytaniu, a czasami wręcz wpadają w uzależnienie od lektury.

 

 

Podkast OSTRY DYŻUR LITERACKI odwiedza księgarnie niezależne, gdzie rozmawia z księgarzami - literackimi ekspertami - którzy dzielą się z Wami swoimi rekomendacjami książkowymi!

 

Zadanie konkursowe:

  1. Odpowiedzcie na pytania: Który z podkastów w księgarniach niezależnych był dla Was najciekawszy i krótko uzasadnijcie dlaczego?
  2. Rzućcie wyzwanie ekspertom! Jakie książki mogą dla Was zaproponować?
  3. Polubcie i śledźcie profil Ostrego Dyżuru Literackiego na FB - tam pojawiają się informacje o kolejnych podkastach!

 

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy podany na dole strony!

 

Do wygrania:

 

3 Zestawy niespodzianki:

  • 5 książek dobranych przez naszych ekspertów do wieku i zainteresowań dziecka!

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 28 grudnia 2020 roku.


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 7 stycznia 2021 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go w podkaście Ostry Dyżur Literacki.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres ostrydyzur@czasdzieci.pl