Warszawa

Święta Bożego Narodzenia - czas kolęd (zakończony)

Coraz bliżej jeden z najpiękniejszych okresów w roku! Wszyscy jesteśmy zabiegani w poszukiwaniu upominków dla najbliższych i nie możemy doczekać się wspólnie spędzonego czasu.

 

Ważne jest aby podczas tych przygotowań nie zapomnieć o prawdziwym duchu nadchodzących Świąt.


W tym znakomicie może pomóc najnowsza książka dla najmłodszych (choć nie tylko) od Wydawnictwa Kropka. Oczywiście mowa o O kolędach. Gawęda autorstwa Emilii Kiereś ze zjawiskowymi ilustracjami Marianny Oklejak.

 

 

Dzięki tej niesamowitej lekturze nie tylko nabierzecie ochoty do wspólnego kolędowania, ale także poznacie historię tych niezwykłych pieśni!

Z okazji zbliżających się Świąt mamy dla Was Konkurs, w którym do zdobycia jest ta niesamowita książka.


Zadanie konkursowe:

 

  • Święta coraz bliżej, ale przez panującą pandemię nie ze wszystkimi będzie nam dane się zobaczyć, dlatego też zaprojektujcie swoją własną kartkę Świąteczną!
  • Wplećcie w nią motywy z kolęd i ułóżcie życzenia świąteczne.
  • 3 najlepsze prace nagrodzimy!
  • Zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Do wygrania:

 


Konkurs potrwa do dnia 16 grudnia 2020 roku.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 17 grudnia 2020 roku.

________________________________________

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go na stronie konkursowej oraz w mediach społecznościowych Wydawnictwa Kropka.


Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl
Życzymy Powodzenia!

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy12@czasdzieci.pl