Warszawa

Niesamowite emocje podczas zimowych wieczorów z grami od IUVI GAMES (zakończony)

Nadchodzą Święta! Wielu z nas z pewnością z ekscytacją wygląda pierwszych zwiastunów Świąt. Dziś mamy dla Was Konkurs, dzięki któremu możemy nieco te oznaki przybliżyć! 


Jak najlepiej to zrobić? Sprawiając prezent sobie i najbliższym. Taki, który sprawi radość wszystkim domownikom i wszyscy jednakowo będą mogli z niego skorzystać. O czym mowa? Oczywiście o grach planszowych i logicznych.
Do zdobycia mamy dziś dla Was 6 niesamowitych gier i gwarantujemy, że żaden zimowy wieczór nie będzie się przy nich dłużył!


Co należy zrobić aby zdobyć grę?

 

  • Napiszcie, która z poniższych gier najbardziej Wam się marzy!
  • Wyobrażacie sobie Świąteczny wieczór przy wybranej przez Was grze i opiszcie go!
  • Zróbcie rodzinne zdjęcie, na którym widać jaką ekipą graczy jesteście!

 

Jest o co walczyć, bo nagrody dla Was przygotowało IUVI GAMES - specjalnie aby umilić Wam Świąteczne chwile jeszcze bardziej!


Sprawdźcie z jakich gier możecie wybierać:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2020. Wysyłajcie je na adres podany na dole strony!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 16 grudnia 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go na stronie konkursowej oraz w mediach społecznościowych IUVI GAMES.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres

konkursy12@czasdzieci.pl