Warszawa

Czy język angielski może iść w parze ze Świętami? (zakończony)

Święta za pasem! W tym roku nieco inne niż dotychczas... Nie wszyscy będą mogli zobaczyć się ze swoimi bliskimi, a większości z nas doskwiera już siedzenie w domach. 

 

Jak umilić sobie ten czas? 

W grudniu najbardziej cieszą wszystkich prezenty! A gdy taki prezent można wykorzystać jeszcze w praktyce to wtedy cieszy podwójnie! 

 

Dlatego też wraz ze szkołą języka angielskiego NovaKid mamy dla Was coś niesamowitego! 

 

 

Proponujemy kreatywne spędzanie czasu - na początek przy projektowaniu zgłoszenia konkursowego, a później przy realizowaniu wygranej! 

 

Zgłaszajcie się śmiało bo tylko dzięki NovaKid możecie zobaczyć jak łatwe i ekscytujące może być poznawanie języka angielskiego! Nic prostszego! Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Jak wyglądają Wasze przygotowania do Świąt? Napiszcie, narysujcie - bądźcie kreatywni i wplećcie w waszą pracę elementy języka angielskiego! 
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania:

 

  • Autorzy trzech najbardziej kreatywnych kartek otrzymają w nagrodę darmowe lekcje języka angielskiego w szkole NovaKid!

 

  • Za 1. miejsce: 7 darmowych zajęć
  • Za miejsca 2 i 3: po 4 darmowe zajęcia
  • Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma nagrodę pocieszenia :)

 

Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2020.

Przesyłajcie odpowiedzi na adres podany na dole strony

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 18 grudnia 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go na stronie konkursowej; stronie https://www.novakid.pl/ oraz w mediach społecznościowych NovaKid.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: 

 konkursy12@czasdzieci.pl