Warszawa

Alicja w krainie słów - językowa rozgrywka (zakończony)

Czy macie ochotę na herbatkę?. I to w szczególnym towarzystwie Alicji i Szalonego Kapelusznika.
Wszyscy pamiętamy tę historię z kart Lewisa Carrolla, a dzisiaj zapraszamy do rozgrywki słownej, gdzie zasady ustanawia sama Królowa Kier.

 

 

Królowa Kier, władczyni Krainy Czarów, zaprosiła cię na herbatkę w pałacowych ogrodach. Królowa lubuje się w ustanawianiu dziwacznych praw. Na przykład dzisiaj zabroniła używania niektórych liter alfabetu! Każdy, kto wypowie słowo zawierające zakazane litery, będzie musiał jak niepyszny wracać do domu. Czy zdołasz wytrwać do końca przyjęcia?

 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania gra "Alicja w Krainie Słów" od EGMONT Polska!

 

Zadanie konkursowe:

  • Wymyśl i napisz nam 5 słów związanych z Alicją w Krainie Czarów lub graniem w gry planszowe - pamiętaj nie mogą one zawierać liter C, Z, A i S :)
  • Swoje pomysły wysyłajcie na adres podany na dole strony!
  • Najciekawsze nagrodzimy!

 

 

Do wygrania:

  • 5x Gra Planszowa "Alicja w Krainie Słów"

 

Konkurs potrwa do dnia 17 grudnia 2020 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 18 grudnia 2020 roku.

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy18@czasdzieci.pl