Warszawa

Papua - egzotyczna rozrywka logiczna (zakończony)

Najnowsza gra autora bestsellerowego „Ubongo”!

Każdy gracz otrzymuje plansze zadania z egzotycznymi wyspami. Trzeba je jak najszybciej połączyć mostami! Gracze mają do dyspozycji fragmenty konstrukcji o różnych kształtach i długości. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z ustawieniami mostów. Uważaj na wulkany! Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa szacunek miejscowych Papuasów i punkty zwycięstwa.

 

 

 

Zapraszamy do udziału w egzotycznym konkursie, w którym do wygrania gra planszowa Papua" od EGMONT Polska!

 

Zadanie konkursowe:

  • Wyobraź sobie jak mogłaby wyglądać i narysuj jedną z wysp z gry Papua"!
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!
  • Zdjęcia swoich prac wysyłajcie na adres podany na dole strony! 

 

Nagrody:

  •  5x gra planszowa „Papua" od EGMONT Polska

 

 

Konkurs potrwa do dnia 6 grudnia 2020 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 7 grudnia 2020 roku.

 

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy17@czasdzieci.pl