Warszawa

Podróże kosmiczne bez wychodzenia z domu (zakończony)

Podczas tej pandemii już nie raz staraliśmy się udowodnić, że podróże po świecie bez wychodzenia z domu są możliwe. Co jednak gdy chcielibyśmy nie ograniczać się tylko do świata, ale także poeksplorować wszechświat?

 


Myślicie, że to trudne zadanie? Wręcz niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Dla wszystkich miłośników kosmosu, gwiazd i innych ciał niebieskich mamy rewelacyjny konkurs, który zabierze Was niemal jak rakieta do innej galaktyki! To jednak nie koniec! Bo specjalna niespodzianka została przygotowana także dla rodziców!
Sprawdźcie sami:


Zadanie konkursowe:

 

  • Jesteś fascynatem kosmosu? Marzysz o podróży kosmicznej? Napisz nam jak wyobrażasz sobie taką przygodę i co miałbyś nadzieję zobaczyć w przestrzeni kosmicznej.
  • 5 najciekawszych prac nagrodzimy!
  • Zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!


Do wygrania:

 

Do wygrania fantastyczne książki o Kosmoliskach, a dla zdobywcy pierwszego miejsca także znakomita lektura dla rodziców!

 

 

 

  • Pierwsze miejsce nagrodzimy zestawami: książką Kosmoliski, a także propozycją dla dorosłych czytelników: kryminałem tego samego autora pt. Wiele do stracenia!
  • Miejsca od 2-5 otrzymają książkę Kosmoliski!

 

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 4 grudnia 2020 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 7 grudnia 2020 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy12@czasdzieci.pl