Warszawa

Elf do zadań specjalnych - konkurs w oczekiwaniu na święta (zakończony)

W wiosce Świętego Mikołaja trwają już przygotowania. Odbieranie listów, produkcja zabawek, pakowanie, przygotowanie sań i… sprawdzanie poziomu grzeczności dzieci. Pracowite elfy uwijają się, by zdążyć ze wszystkim i by tegoroczne święta były naprawdę idealne. Jednak pewnej grudniowej nocy w wiosce Mikołaja zjawiają się niespodziewani goście i wygląda na to, że w tym roku Boże Narodzenie może okazać się wielką katastrofą.

 

  • Czy niespodziewani goście i elfy nauczą się współpracować?
  • Czy elf Wiercipiętek spełni marzenia dzieci?
  • Czy uda się uratować święta?

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania książka "Elf do zadań specjalnych" od Wydawnictwa Zielona Sowa!

 

Zadanie konkursowe:

  • Przygotuj pocztówkę do Elfów Świętego Mikołaja, w której podziękujesz im za ich ciężką pracę!
  • Technika wykonania dowolna!
  • Zdjęcia Waszych pocztówek wyślijcie na adres podany na dole strony!

 

 

Nagrody:

  • 5x książka "Elf do zadań specjalnych" Katarzyny Wierzbickiej od Wydawnictwa Zielona Sowa!

 

Konkurs potrwa do dnia 30 listopada 2020 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 2 grudnia 2020 roku.

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy13@czasdzieci.pl