Warszawa

"Między nami, misiami: Film"! Konkurs z nagrodami od Cartoon Network! (Zakończony)

 

Już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network zobaczymy długo wyczekiwaną komedię „Między nami, misiami: Film”, która opowiada o wesołych losach trzech misiów. Grizz, Panda i Lodomir żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody - zobacz co przygotowali dla Ciebie z okazji premiery!


Zadanie konkursowe:


Opisz lub narysuj swoją wymarzoną podróż z bohaterami „Między nami, misiami: Film”. Do jakiego miejsca chciałabyś / chciałbyś byś z nimi pojechać? Czekamy na wasze rysunki lub teksty.


Swoją pracę wyślij na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl


• Najciekawsze 5 pomysłów zostanie nagrodzone!

 

 

Do wygrania zestaw na premierę filmu!

  •   Plecak „Między nami, misiami: Film” 
  •   Zestaw premierowy: opakowania na popcorn, ozdobne girlandy, maski z bohaterami
  •  Pocztówki z szalonych przygód Misiów     
  •  Naklejki z wizerunkiem Pandy, Grizza i Lodomira   

  

 

Konkurs potrwa do dnia 17 listopada 2020 do godziny 10:00.


Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 18 listopada 2020.
------------------------


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.


Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl


Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl