Warszawa

Wygraj plakat Pawła Pawlaka - konkurs dla odważnych (zakończony)

Czy zdarza się Wam czasem czegoś przestraszyć? Tak? W takim razie to książka dla was. Jest o tym, że można się niekiedy bać, a mimo to pozostać dzielnym. I że wart podążać za swoimi marzeniami, nawet jeśli jest się małą zajęczą dziewczynką, z którą nikt się nie liczy. Jest tez o tym, że wierność marzeniom i dzielność, choćby całkiem nieduża, dają siłę i zmnieniają świat na lepszy. Aha, i jeszcze że w tym wszystkim pomagają książki.

 

 

Z okazji premiery książki "Nie bój się, dziadku!" Pawła Pawlaka mamy dla Was konkurs niezwykły, bo i nagrody są zupełnie niezwykłe! Możecie wygrać oprawiony plakat autorstwa samego autora z jego autografem!

 

Zadanie konkursowe:

  • Napisz jakie hasło dotyczące tematów poruszanych w książce (strach, odwaga, stereotypy, spełnianie marzeń) znalazło by się na Twoim plakacie?
  • Dwa najciekawsze hasła nagrodzimy!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Nagroda:

  • 2 x Plakat autorstwa Pawła Pawlaka z autografem + książka "Nie bój się, dziadku!"

 

 

Konkurs potrwa do dnia 31 października 2020 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 4 listopada 2020 roku.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu oraz na stronie CzasDzieci.pl w dziale przepisy. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy16@czasdzieci.pl