Warszawa

Dobre Miastko - Kulinarny konkurs na najlepsze ciasto na świecie (zakończony)

Madzia i Krzyś Wiśniewscy wprowadzają się z rodziną do kamienicy przy Głównym Rynku Dobrego Miastka. Dzieciaki szybko zaprzyjaźniają się z panem Alfredem Pączkiem – właścicielem piekarni, który robi najlepsze bułeczki w Miastku. Pan Alfred mówi dzieciom o konkursie cukierniczym organizowanym przez burmistrza. Czy Wiśniewskim uda się zdobyć główną nagrodę?

 

A Ty? Czy podejmiesz wyzwanie i weźmiesz udział w konkursie cukierniczym?

 

 

Z okazji premiery książki "Dobre Miastko. Najlepsze ciasto na świecie" Justyny Bednarek od Wydawnictwa Zielona Sowa, zapraszamy do udziału w pysznym, pachnącym wypiekami konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Przygotuj (najlepiej z pomocą rodziców) najlepsze na świecie ciasto (lub ciastka)
  • Sfotografuj Wasze dzieło i przepis wraz ze zdjęciem wyślij na adres podany na dole strony!
  • Najlepsze ciasta (najładniejsze zdjęcia i przepisy) nagrodzimy!

 

Do wygrania:

  • 5x Książka: "Dobre Miastko. Najlepsze ciasto na świecie" Justyny Bednarek od Wydawnictwa Zielona Sowa

 

Konkurs potrwa do dnia 31 października 2020 roku. 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 4 listopada 2020 roku.

 

 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu oraz na stronie CzasDzieci.pl w dziale przepisy. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy15@czasdzieci.pl