Warszawa

Biały Ptak - czyli jak zmienić świat (zakończony)

Każdy, kto przeczytał „Cudownego chłopaka” nie miał chyba wątpliwości, że kolejna książka R.J. Palacio będzie wyjątkowa.

 

 

„Biały ptak” to nie tylko oparta na prawdziwych wydarzeniach fabularyzowana opowieść o ukrywającym się żydowskim dziecku i bohaterskich czynach tych, którzy narażali się, by je ocalić. To zwrócenie uwagi na wagę wyborów jakie podejmujemy każdego dnia. Po raz kolejny (po książce "Cudowny chłopak") podjęty został bardzo ważny wątek wykluczenia w grupie rówieśniczej, braku reakcji, który jest przyzwoleniem na dziejącą się niesprawiedliwość.

 

Autorka, przez postać babci nawołuje młodzież do wartościowania otaczającej rzeczywistości i działania, brania odpowiedzialności za świat w którym przyjdzie nam żyć.

 

Z okazji premiery książki "Biały Ptak" zapraszamy Was do udziału w konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Napisz co chciałbyś zmienić w otaczającym Cię świecie, by był lepszy...
  • Wymyśl swoje hasło na sztandar!
  • Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

 

Konkurs potrwa do dnia 11 października 2020 roku. (przedłużony)

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 października 2020 roku.

 


 

 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy10@czasdzieci.pl