Warszawa

Konkurs "Posłuchaj energii Miasta" (zakończony)

PGE Energia Ciepła wraz z filharmoniami zaprasza najmłodszych do udziału w muzycznych zajęciach edukacyjnych.


Pięć różnych miast w Polsce to pięć różnych historii opatrzonych lokalną symboliką, legendami i opowieściami, przeplatanymi muzyką oraz piosenką. Każde z nich ma swoją ofertę atrakcji dla mieszkańców i turystów. Na tym właśnie koncentrują się zajęcia edukacyjne dla najmłodszych, realizowane online przez instytucje muzyczne z Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Torunia i Warszawy.

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie towarzyszącym akcji Posłuchaj energii Miasta, sprawdź swoją wiedzę muzyczną i wygraj nagrody!

 

Zadanie konkursowe:

1. Rozwiąż QUIZ muzyczny - Posłuchaj energii Miasta. 

Na koniec zostaniesz poproszony o podanie adresu mailowego.

2. Opowiedz na pytanie: Którą z wymienionych wyżej Filharmonii chciałbyś odwiedzić? Krótko uzasadnij dlaczego. Swoje zgłoszenie wyślij na adres podany na dole strony. Zgłoszenie wyślij z adresu mailowego który podałeś pod quizem.

 

Do wygrania:

  • Książka "Muzyka pana Chopina" Wandy Chotomskiej od wyd. Literatura

 

 

Konkurs potrwa do dnia 29 maja 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 1 czerwca 2020.

 


O akcji Posłuchaj energii Miasta!

 

Od 18 maja, przez dwa tygodnie, jedna z filharmonii będzie każdego dnia opowiadała historię swojego miasta. Projekt Posłuchaj energii Miasta to wirtualny spacer po ciekawych zakątkach Polski wzbogacony muzyką, który powstał po to, by wzbogacić domową edukację muzyczną w czasie kwarantanny, rozbudzić dziecięcą ciekawość oraz zachęcić do odwiedzenia polskich miast, kiedy tylko rozpocznie się sezon turystyczny.


Nowe odcinki projektu Posłuchaj energii Miasta będą pojawiały się codziennie na stronie www.pgeenergiaciepla.pl oraz na www.facebook.com/gkpge.
Będzie można je obejrzeć również za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej – instytucji, których mecenatem jest PGE Energia Ciepła oraz Polskiej Filharmonii Narodowej w Warszawie, nad którą mecenat sprawuje Grupa Kapitałowa PGE.

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go w opublikowanych wynikach konkursu.

 

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy19@czasdzieci.pl