Warszawa

Po co uczyć się Angielskiego? - Konkurs NovaKid (Zakończony)

Nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta! Weźcie udział w naszym konkursie i zobaczcie, że aby zgłębić jego tajniki, nie musicie nawet wychodzić z domu!

 

Dzięki nauce języków obcych świat staje przed nami otworem. Dalekie podróże, lepsze perspektywy na rynku pracy czy też sprawniejsze działanie mózgu to zaledwie kilka z wielu korzyści, jakie niesie ze sobą poznawanie języków innych nacji. Proces jego przyswajania nie zawsze jednak okazuje się pasjonującą przygodą, jakiej oczekiwaliśmy. Lekcje są za długie, nauczyciel raczej nudny, a materiał - zwyczajnie nużący…

 

 

Na szczęście szkoła języka angielskiego NovaKid doskonale wie, jak zamienić monotonne powtarzanie słówek w świetną rozrywkę, która przykuje uwagę nawet najbardziej opornych! Dzięki indywidualnym lekcjom online oraz wykorzystywaniu interaktywnych gier edukacyjnych nauka w NovaKid staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Chcecie zobaczyć, jak łatwe i ekscytujące może być poznawanie języka angielskiego? Nic prostszego! Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Drodzy rodzice, zapytajcie Wasze dzieci do czego ich zdaniem najbardziej przydaje się w życiu znajomość języka angielskiego!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania:

  • Autorzy trzech najciekawszych zgłoszeń otrzymają w nagrodę darmowe lekcje języka angielskiego w szkole NovaKid!
  • Za 1. miejsce: 7 darmowych zajęć
  • za miejsca 2 i 3: po 4 darmowe zajęcia

 

Termin nadsyłania zgłoszeń - 24 maja 2020. (przedłużony)

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 27 maja 2020.

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne opublikowanie i wykorzystanie go na stronie konkursowej; stronie https://www.novakid.pl/ oraz w mediach społecznościowych NovaKid.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy5@czasdzieci.pl