Warszawa

Drugie życie rolki po papierze toaletowym - konkurs plastyczny (zakończony)

Ozdobne pudełka, zabawne postaci, origami – z rolek po papierze toaletowym można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Pokażcie nam, co potraficie z nich zrobić!


Teraz, kiedy ze względów bezpieczeństwa musimy pozostać razem z dziećmi w domach, omija nas cała masa atrakcji, w których moglibyśmy uczestniczyć. Na szczęście w naszych mieszkaniach aż roi się od przedmiotów, które mogą stać się inspiracją do świetnej zabawy! Jedyne co musicie zrobić, to użyć odrobinę wyobraźni.

 


Dlatego wspólnie z dziećmi wykorzystajcie wolne chwile na pobudzenie swojej kreatywności i pokażcie nam, co niezwykłego potraficie stworzyć ze zwykłej rolki po papierze! 


Zadanie konkursowe:

  • Puśćcie wodze fantazji i wykonajcie swoje małe dzieło przy użyciu rolki po papierze toaletowym! (oczywiście możecie dodatkowo korzystać z innych materiałów znalezionych w domu)
  • Zdjęcie Waszej pracy wraz z krótkim opisem jej przygotowania wyślijcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze prace nagrodzimy!


Do wygrania:

Zestaw 2 wybranych książek od Wydawnictwa Zielona Sowa

  • Brightstorm. Podniebna wyprawa
  • Detektyw Pingwin i pechowy rejs
  • Gerda. Opowieść o morzu i odwadze. Tom 2
  • Misia i jej mali pacjenci. Leśne Przytulisko

 

 

 

Konkurs trwa do 19 kwietnia 2020!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 22 kwietnia 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej na stronie CzasDzieci.pl. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy14@czasdzieci.pl