Warszawa

Wymarzone wakacje - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (zakończony)

Nadejście lata oznacza dla Emi początek zwariowanych przygód! Najpierw dziewczynka wybierze się wraz z Florą na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy, a później z całą paczką znajomych wyruszy w szaloną podróż nad morze.

 

Wakacje będą dla Tajnego Klubu Superdziewczyn czasem zabawy, odpoczynku i… niebezpieczeństwa! Oprócz wesołych chwil spędzonych w gronie przyjaciół na dziewczyny będzie też bowiem czekała całkiem nowa supermisja! Podróż po nadmorskich szlakach obfitować będzie w piękne krajobrazy, niespodziewane spotkania i wielkie wyzwania!

 

 

Dobra zabawa, przyjaciele i wielka przygoda - to dla Tajnego Klubu Superdziewczyn wakacje idealne! A jak wyglądałoby lato Twoich marzeń? Weź udział w naszym konkursie i nam o nim opowiedz!

 

Zadanie konkursowe:

  • Przygotuj plan swojej wymarzonej podróży wakacyjnej.
  • Opisz miejsce, które chciałbyś odwiedzić, napisz z kim chciałbyś je zobaczyć i co chciałbyś w nim robić! W Twojej wymarzonej podróży może wydarzyć się wszystko, co tylko zechcesz - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!
  • Najciekawsze pomysły nagrodzimy!

 

Do wygrania:

  • Książka "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Aloha. Tom 11"

 

Konkurs trwa do 30 marca 2020!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 31 marca 2020. 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy17@czasdzieci.pl