Warszawa

Akademia Jednorożców (zakończony)

Wyobraź sobie szkołę, w której Ty i Twój jednorożec przeżywacie razem wspaniałe przygody. Wyobraź sobie Akademię jednorożców.

 

Akademia jednorożców to najlepszy rodzaj szkoły z internatem, gdzie uczniowie są połączeni w pary z niesamowitymi jednorożcami. Dziewczyny z akademika są zdeterminowane, by związać się z jednorożcami i nauczyć się bycia opiekunami ich wspaniałego domu na wyspie. Niestety, ktoś chce ich powstrzymać. Kim jest tajemnicza postać, która próbuje wszystko zepsuć? Nic nie zatrzyma dziewczyn i ich jednorożców, aby się tego dowiedzieć!

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie! Sprawdź swoją wiedzę, rozwiąż QUIZ i wygraj nagrody!

 

Zadanie konkursowe:

I. Sprawdź swoją wiedzę na temat Akademii Jednorożców! - Rozwiąż quiz: Akademia Jednorożców

Na koniec quizu, aby wziąć udział w konkursie, zostaniesz poproszony o podanie adresu email.
II. Z adresu, który podałeś na końcu quizu wyślij do nas swoje zgłoszenie konkursowe w którym odpowiesz na pytanie „Dlaczego chciałabyś/chciałbyś mieć własnego Jednorożca?”, z dopiskiem w którym napiszesz wynik rozwiązanego przez Ciebie quizu!


Najciekawsze odpowiedzi, wraz z najlepiej rozwiązanym quizem nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • 3x Zestaw książek z serii Akademia Jednorożców oraz poduszka!

 

 

Konkurs trwa do 25 marca. (przedłużono)
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 26 marca 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy5@czasdzieci.pl.