Warszawa

Młodzi odkrywcy - Konkurs z Hanią Humorek (zakończony)

W książce "Hania Humorek i Przyjaciele. Poszukiwanie Smrodkodonta" młodszy brat Hani, Smrodek, jest bardzo zajęty. Jak szalony ryje ziemię i kopie doły na podwórku, a wszystko po to, by odnaleźć kieł tygrysa szablozębnego. Czy uda mu się dokonać wielkiego odkrycia? I co tak naprawdę znajdzie w ogródku?

 

 

Wyobraźcie sobie, że udało Wam się odkryć na własnym podwórku kości dinozaura, mamuta lub innego prehistorycznego stworzenia... Takiego którego jeszcze nigdy wcześniej nie odkryto. Jak byście go nazwali? 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania książki o najnowszych przygodach Hani Humorek!

 

Zadanie konkursowe:

  • Napisz, jak nazwał byś odkryty przez siebie nowy gatunek prehistorycznego zwierzęcia? 
  • Nazwę oraz krótkie uzasadnienie wyślijcie na adres podany na dole strony!
  • Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

 

Do wygrania:

10 x Zestaw książek:

 

  • Hania Humorek i Przyjaciele. Poszukiwanie Smrodkodonta
  • Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid

 

 

 

 

Konkurs trwa do 26 lutego.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 3 marca 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy4@czasdzieci.pl.