Warszawa

Śnieżka i fantastyczna siódemka - konkurs filmowy (zakończony)

Kochani! Już 24 stycznia wchodzi najnowsza produkcja „Śnieżka i fantastyczna siódemka”. Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. 


Mamy dla was zadanie! 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Narysujcie bandę zawadiackich krasnoludków którzy będą towarzyszyć śnieżce w jej przygodach! Nie muszą to być „tradycyjne” krasnoludki jakie znamy z bajek. Wszystkie chwyty dozwolone :) Liczymy na waszą wersję śnieżkowych krasnali!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 4 Lutego 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 7 Lutego 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl