Warszawa

Co robić w ferie, gdy nie ma śniegu? - konkurs (zakończony)

Trochę śniegu pojawia się od czasu do czasu, ale na ferie to zdecydowanie za mało! Bałwany, bitwy na śnieżki, sanki - na takie atrakcje trzeba chyba jeszcze będzie poczekać. Jak sobie radzicie z pociechami, które od rana do wieczora domagają się atrakcji, a "Mamo!" lub "Tato!" słyszymy średnio co 3 minuty? Co robić z dzieckiem, które zostaje w Ferie w mieście? Zachęcamy do dzielenia się pomysłami!

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Napisz krótki artykuł, recenzję miejsca lub imprezy, które uda ci się odwiedzić z rodziną. Może znaleźliście przypadkiem miejsce, o którym nikt jeszcze nie słyszał? Macie pomysły, jak spędzić dzień z dziećmi w swoim regionie?
  • Jeśli nie wychodzicie, to może macie jakieś pomysły, jak ciekawie wykorzystać czas z dzieckiem w domu?


Do wygrania:


Na autorów najciekawszych opisów czekają zestwy książek od wydawnictwa Nasza Księgarnia!

 

 

 

Artykuły wysyłajcie na adres podany na dole strony, w tytule maila wpisując Pomysły na ferie. W zgłoszeniu napiszcie w jakim wieku są Wasze pociechy i z jakiego regionu jesteście.

 

Konkurs trwa do 26 lutego.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 3 marca 2020.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy3@czasdzieci.pl.