Warszawa

Misiek i chiński skarb - konkurs filmowy (zakończony)

Kochani! Już 20 grudnia do kin wchodzi Trzecia odsłona przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego "Misiek i chiński skarb". W najnowszej części tej animowanej komedii główny bohater będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic.


Mamy dla was zadanie! 

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Jakie skarby mogłyby się znaleźć w chińskim skarbcu? Może będziecie chcieli do swoich prac „przemycić” również własne upragnione bożonarodzeniowe prezenty? Czekamy na wasze rysunki!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 29 Grudnia 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 31 Grudnia 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl