Warszawa

Świąteczny dekorator Choinki CzasDzieci.pl (zakończony)

Święta już tuż, tuż… Mikołaj prezenty już szykuje, a drzewka choinkowe czekają na to, aby znowu stanąć w centralnym miejscu pokoju i cieszyć domowników swoim pięknem. Każdy z nas ma swój sposób na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia, najważniejsze by był to czas spędzony z rodziną.

 


W jaki sposób przygotowujecie się na Święta? Czy w Waszych domach powstają własnoręcznie robione dekoracje, którymi chcielibyście się podzielić z innymi?

 

My bardzo pragniemy, abyście zechcieli podzielić się nimi właśnie z nami! Nasza biurowa choinka chce być również tym roku piękna, więc bez Waszej pomocy sobie nie poradzimy! Pomóżcie nam ją udekorować i stwórzcie dla niej piękne ozdoby. Najpiękniejsze nagrodzimy świątecznymi zestawami! 


 

Gotowe ozdoby przyślijcie na adres naszego biura do dnia 19 grudnia, aby mogły zawisnąć na naszej choince CzasDzieci.pl
Ul. Felicjanek 10/17
31-104 Kraków

 

Jeżeli chcecie, możecie do ozdób dołączyć życzenia noworoczne dla redaktorów waszych ulubionych działów, to będzie ogromna przyjemność odczytać je przy naszej biurowej wigilii, Możecie również napisać czego życzyliby sobie od portalu w przyszłym roku, może część z tych życzeń uda nam się spełnić.

 

Nagrody:


5x zestaw niespodzianka:

  • Gra planszowa EGMONT oraz 3 płyty DVD od Galapagos Films.


 *Na zdjęciu przykładowy zestaw
 

Wyniki ogłosimy już do dnia 21 grudnia!


Pamiętajcie o podaniu nam swojego adresu email, abyśmy mogli się z Wami skontaktować w razie wygranej!

 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia w galerii konkursowej. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

 

Życzymy Powodzenia!