Warszawa

Młody Renifer Alex - konkurs filmow (zakończony)

Kochani! Już 6 grudnia do kin wchodzi najnowsza produkcja „Młody Renifer Alex”. Urzekająca pięknem i majestatem przyrody produkcja, która oczarowała serca widzów. „Młody renifer Alex” to przeniesiony na duży ekrany rok z życia lapońskiego renifera. Imponujący projekt filmowy, do którego scenariusz napisało życie.  

 

6 grudnia przyjdzie do was również Mikołaj! Jak powszechnie wiadomo sanie z prezentami ciągną magiczne renifery. Mamy dla was zadanie!  

 

 

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Narysujcie świąteczny zaprzęg z Mikołajem i reniferami które jadą do was z wymarzonym prezentem!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 17 Grudnia 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 20 Grudnia 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl