Warszawa

Buty do zadań specjalnych - Zimowy konkurs z KEEN

Znacie historie nieustraszonych himalaistów i alpinistów, którzy raz za razem zdobywają najwyższe szczyty świata? Muszą pokonać bardzo trudne warunki – trasy które wytyczają pokryte są wysokim śniegiem i lodem… Jak myślicie, jakie muszą mieć buty, aby tego dokonać? Zapraszamy do naszego zimowego (bo zima już tuż tuż…) konkursu z firmą KEEN!

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Wyobraź sobie, że wyruszasz na wyprawę na Mont Everest… Opisz lub narysuj jak powinny wyglądać Twoje zimowe buty!
  • Technika pracy dowolna.
  • Najbardziej kreatywne opisy/ilustracje zostaną nagrodzone!

 

Do wygrania:


Nagroda główna:

 

Wyróżnienia:

 

Konkurs trwa do dnia 28 listopada 2019.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 30 listopada 2019.

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy2@czasdzieci.pl.