Warszawa

Jesienna Zielona Sowa! (zakończony)

 

Jesień ... Aby umilić Wam ten okres, przygotowaliśmy dla was z Wydawnictwem Zielona Sowa konkurs! Zapraszamy do udziału!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Widzieliście kiedyś Zieloną Sowę? Jeśli nie zobaczcie na www.zielonasowa.pl i narysujcie ją w wersji jesiennej – w kolorach brązów i złota, z liśćmi i kasztanami... Możecie używać wszystkiego, czego dusza zapragnie: papieru, bibuły, tektury, kredek, flamastrów, farbek, guzików, liści, kasztanów... Wszystkie pomysły dozwolone!

 

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Macie na to czas do dnia 17 listopada!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 20 listopada 2019.

 

Do wygrania:

 

Wspaniałe książki od Wydawnictwa Zielona Sowa.

Zestawy po 3 książki - w zgłoszeniu napiszcie które tytuły Was interesują.

Oto one:

  

 Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy15@czasdzieci.pl