Warszawa

Jesienne książkowe TOP 10 - II etap (zakończony)

Nadeszła jesień – liście na drzewach przybierają rudobrązowe barwy i powoli zaścielają chodniki. W parkach można znaleźć kasztany, żołędzie i inne skarby jesieni z których można tworzyć wspaniałe dekoracje. W lasach grzyby czekają aby je znaleźć i zebrać - trzeba jednak uważać na muchomory.

 

 

Częściej niestety pada deszcz i dlatego wolny czas spędzamy w domowym zaciszu… Aby umilić Wam ten okres, przygotowaliśmy dla was z Wydawnictwem Papilon nowy konkurs! Zapraszamy do udziału!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Napisz nam swoje książkowe, jesienne TOP 10! Czyli co warto czytać, kiedy za oknem zimno i pada deszcz...
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!


Do wygrania:

 

  • Zestaw książek od Wydawnictwa Papilon:

 

 

 

 

 


Konkurs potrwa do 12 listopada.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 13 listopada 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy18@czasdzieci.pl