Warszawa

Skarby jesieni - konkurs plastyczny (zakończony)

Chodniki i trawniki pokrywają błyszczące kasztany i różnokolorowe liście! Choć aura pogodowa nie zawsze sprzyja, warto wybrać się na długi, jesienny spacer, aby przyjrzeć się tegorocznym darom natury. Nie zapomnijcie zabrać do domu tego, co znajdziecie w trawie – z liści, kasztanów, żołędzi i jarzębiny można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki!

 


Zadanie konkursowe:

 

  • Wyczarujcie coś z zebranych na spacerze skarbów jesieni. Ludziki i zwierzątka z kasztanów, korale z jarzębiny, a może ramkę lub album na zdjęcia przystrojone liśćmi? Puśćcie wodze wyobraźni i stwórzcie jesienne arcydzieła!
  • Zdjęcie swojej pracy, wraz z opisem wykonania, wyślijcie na adres podany na dole strony!
  • Najpiękniejsze prace zostaną opublikowane, a najlepsze z nich – nagrodzone!

 

Do wygrania:

  • książki od wydawnictwa Dwukropek!

 

Konkurs potrwa do 10 listopada.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 13 listopada 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy11@czasdzieci.pl