Warszawa

Konkurs dla fanów piłki nożnej! Krzysztof Piątek - gole, które cieszą! (zakończony)

"Proszę państwa, co za emocje! Piłkarz perfekcyjnie prowadzi piłkę, wymija przeciwników, zbliża się do bramki i... GOOOOOL!".

 

Na taki moment czeka każdy mały fan piłki nożnej. Tym razem zapraszamy Was do ustrzelenia gola... konkursowego! Piłkarskie emocje gwarantowane, a nagroda warta wyczerpujących treningów! To jak? Gotowi do akcji? 

 

 

Zadanie konkursowe:


I. Sprawdź swoją pilkarską wiedzę na temat Krzysztofa Piątka! - Rozwiąż quiz: Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą

  • Na koniec quizu, aby wziąć udział w konkursie, zostaniesz poproszony o podanie adresu email.

II. Z adresu, który podałeś na końcu quizu wyślij do nas swoje zgłoszenie konkursowe w którym odpowiesz na pytanie „Za co kochasz piłkę nożną?”, z dopiskiem w którym napiszesz wynik rozwiązanego przez Ciebie quizu!


Najciekawsze odpowiedzi, wraz z najlepiej rozwiązanym quizem nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Książka od wydawnictwa EGMONT: "Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą"


Konkurs potrwa do dnia 10 listopada 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 14 listopada 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy17@czasdzieci.pl