Warszawa

Poznaj niezwykły świat Motyli - II edycja konkursu! (zakończony)

Zapraszamy Was dzisiaj do rozpoczęcia przygody z motylami. Są to jedne z najpiękniejszych owadów. Zachwycają kolorami, rozpiętością skrzydeł i różnorodnością. Okazy europejskie różnią się znacznie od tych z Ameryki Południowej. Są symbolem piękna i delikatności i trudno przejść obok nich obojętnie.

 

Nie trzeba planować podróży na inne kontynenty, by zobaczyć te egzotyczne okazy. W Warszawie powstała właśnie jedyna Motylarnia na Mazowszu. Będzie można tam podziwiać 10 gatunków motyli z różnych zakątków świata – głównie z Ameryki Południowej, Azji Południowo – Wschodniej, a także z Australii czy Afryki. 

 

 

Już dziś możecie wygrać bilety do Motylarni w Galerii Północnej! Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! 

 

Zadanie konkursowe: 

  1. Rozwiąż QUIZ z wiedzy o motylach: https://czasdzieci.pl/quizy/quiz,819368-co_wiesz_o.html
    Po rozwiązaniu quizu zostaw nam swój adres email.
  2. Z tego samego adresu email wyślij nam informację ile punktów zdobyłeś w quizie i odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz odwiedzić Motylarnię? - na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania:

  • 10 podwójnych biletów wstępu do Motylarni w Galerii Północnej! 

 

Konkurs potrwa do dnia 13 października.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 października 2019.

 

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy20@czasdzieci.pl