Warszawa

Złote rady dla młodych rodziców (ZAKOŃCZONY)

Początek rodzicielstwa to piękny czas – pierwsze słowa, pierwsze słowa, pierwsze kroki… ale również pierwsze problemy – z bolącymi dziąsłami, kolkami, trudnościami z zaśnięciem. Podzielcie się z nami swoimi sposobami na „rodzicielskie problemy” i weźcie udział w naszym konkursie „Złote rady dla młodych rodziców”!

 


Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium Rosa! Herbi Baby to nowa linia odpowiednio skomponowanych ziół i owoców dostosowana do potrzeb wszystkich maluszków i ich mam!


Zadanie konkursowe:

 

 • Napisz nam swoje sposoby na:
  • spokojny sen Twojego malucha
  • bolący brzuszek
  • przeziębienie
  • inne trudności z którymi się spotykacie.
 • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
 • Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 • 3 zestawy herbatek Herbi Baby

 

 

Konkurs potrwa do dnia 24 sierpnia.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 27 sierpnia 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy20@czasdzieci.pl