Warszawa

Wilk w owczej skórze 2 - konkurs filmowy (zakończony)

Już 2 sierpnia do kin wchodzi najnowsza produkcja twórców „Królowej Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia”. „Wilk w owczej skórze 2” to jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda która zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! 

 

Tymczasem zapraszamy Was do konkursu!

 

 

 

Zadanie konkursowe:

  • Narysujcie jak mogłyby wyglądać zabawy wilków i owiec. Ogranicza was jedynie wyobraźnia! Aby poznać wyniki współpracy owiec i wilków w walce z najeźdźcami zapraszamy was do Kin! Polecamy!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 11 sierpnia 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 sierpnia 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl