Warszawa

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki - konkurs filmowy (zakończony)

Już 12 lipca do kin wchodzi Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”. Polecamy zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego pomysły rozbawią i zadziwią wszystkich dookoła. Mamy dla was zadanie! 

 

Tymczasem zapraszamy Was do konkursu!

 

 

 

Zadanie konkursowe:

  • Wcielcie się w jego rolę ! Czy ktoś wynalazł już talerz który na swoich stalowych nogach pobiegnie wymyć się sam do zlewu albo śpiewający kubek na herbatę? Ogranicza was jedynie wyobraźnia! :) Narysujcie swój zwariowany wynalazek.
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

  • Nagrody książkowe - zestaw niespodzianka!

 

Konkurs potrwa do dnia 23 Lipca 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 30 lipca 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl