Warszawa

Staś Pętelka. Nowy Piesek - konkurs (zakończony)

Czy pamiętacie Stasia Pętelkę, który jako dzielny pacjent udał się do Doktora Wąsatego ? Tym razem rezolutny chłopiec będzie miał szczeniaczka!
Wspaniale jest mieć pieska! Tylko dlaczego on tak dużo śpi? I dlaczego wszyscy nazywają go kundelkiem, kiedy tak naprawdę ma na imię Pirat?
W drugim tomie serii nasz przedszkolak uczy się opiekować przygarniętym ze schroniska malutkim szczeniakiem z czarną łatą na oku. Wszak piesek to nie tylko świetna zabawa, ale i duża odpowiedzialność...

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać książki "Staś Pętelka. Nowy Piesek" od wydawnictwa Zielona Sowa!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Zaprojektuj smycz i obrożę dla psa. Może być taka, jaką tylko sobie wymarzysz! Stasiowi Pętelce najbardziej podobała się piracka smycz z czaszkami. A jaka smycz najbardziej podobałaby się Tobie?
  • Najciekawsze projekty nagrodzimy książkami!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Konkurs trwa do dnia 8 lipca! 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 11 lipca 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy15@czasdzieci.pl