Warszawa

Eat me - konkurs na smakowity wierszyk (zakończony)

Gotowe dania w pudełkach, które możemy kupić w sklepach często kojarzą się z niezdrowym odżywianiem. Zdecydowanie nie chcemy fundować go swoim dzieciom. Eat Me zrywa z takim postrzeganiem gotowych produktów!

 

 

 

Ich propozycje dań dla dzieci są smaczne, przygotowane tylko na bazie naturalnych składników i przyrządzone w domowej, dużej kuchni. Dzieci mają do wyboru dania słone, takie jak mięsne medaliony czy nuggetsy, bądź dania słodkie, takie jak makaron z musem truskawkowym czy ryż z musem jabłkowym. Eat Me to pomysł na szybki i smaczny obiad.

 

 

Weźcie udział w naszym konkursie, wygrajcie smaczne dania i zobaczcie, jakie to proste!

 

Zadanie konkursowe:

  • Ułóż z dzieckiem wierszyk-rymowankę

a) opisujący ulubione warzywa lub owoce,

lub

b) opisujący przepis na ulubione danie.

  • Prześlij go na adres podany na dole strony.

 

Do wygrania:

 

 

I miejsce: potrójny zestaw Juniorów
II miejsce: podwójny zestaw Juniorów
III miejsce: pojedynczy zestaw Juniorów
Nagrody pocieszenia (6 nagród): po 1 produkcie z linii Eat Me dla Dzieci

 

Konkurs potrwa do dnia 21 lipca.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 24 lipca 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres: konkursy8@czasdzieci.pl