Warszawa

Magiczne przygody Polly Pocket - Konkurs (zakończony)

Poznaliście już Polly Pocket oraz jej filmowych przyjaciół? Ta mała laleczka – kieszonkowa przyjaciółka wielu dziewczynek, to także przebojowa bohaterka animowanego serialu o takim samym tytule. Polly jest ciekawa świata, odważna i pełna energii. Lubi działać i ma mnóstwo wyjątkowych pomysłów. Jest także właścicielką magicznego medalionu, dzięki któremu zmniejsza się do kieszonkowych rozmiarów, ale jej świat i przygody stają się większe niż kiedykolwiek!

 

 

Oto świat niezwykłych przygód Polly Pocket zamknięty w kolorowych pudełeczkach, które kryją w sobie różne tematy zabaw. Poznajcie je wszystkie!

 

Mamy dla Was konkurs!

 

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Powierniczkami niezwykłej tajemnicy Polly Pocket są Shani i Lili - jej najlepsze filmowe przyjaciółki. Napisz, którą z nich chciałabyś zostać i dlaczego?
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze propozycje nagrodzimy!

 

Do wygrania:

 

  • Trzy zestawy Polly Pocket™ Ukryte Miejsca, z laleczkami, mikromotorówką, akcesoriami plażowymi i piknikowymi dla lalek.

 

 

 

 

 

Konkurs potrwa do 30 maja 2019 r..

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 5 czerwca 2019.

 

 

REGULAMIN KONKURSU


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl