Warszawa

Strzał zielonego pioruna - konkurs (zakończony)

Marcin ma 10 lat, mamę w depresji i ciasny pokój w małomiasteczkowym bloku.

Na wakacje przenosi się do babci – do domu na skraju rozpalonych słońcem pól i lasów. To lato zmieni jego życie na zawsze.

 

Wyobraźnia chłopca przemienia gąszcz leśnych krzaków w głębinę morskiej toni. Konary powalonych drzew są jak podwodne potwory, a wśród błękitnych lagun i bezludnych wysp pojawia się ona. Dziewczyna o perłowych włosach, która jako jedyna na świecie nosi imię Tiigo. 


Świat, który się przed chłopcem otwiera, jest pełen sekretów, niespodzianek, słodko-słonego smaku pierwszej miłości i czających się w cieniu przeczuć, że wszystko można łatwo stracić. Ale Marcin ma w sobie odwagę, by spojrzeć światu prosto w oczy i bez pamięci podążyć za przygodą.

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania książka "Strzał zielonego pioruna" Krystyny Zalewskiej!

 

Zadanie konkursowe:

  • Lato i wakacje już blisko, dlatego zapraszamy Was do przeniesienia się wyobraźnią do tego czasu! Oddajcie się przez chwilę marzeniom i opiszcie nam przygodę, jaką chcielibyście przezyć w te wakacje! Może być zupełnie fantastyczna!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony.
  • Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy!

 

Konkurs potrwa do dnia 26 maja 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 29 maja 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy13@czasdzieci.pl