Warszawa

Nowe przygody Gabi - konkurs (zakończony)

Gabi i Bartek powracają wraz z nowymi, pełnymi śpiewu i tańca przygodami! Czy spełnią się ich marzenia dotyczące szkoły muzycznej? Czy do rodziny zastępczej dołączy nowa osoba? Co ukrywa sąsiad Dziwak? Gabi wychowuje się w rodzinie zastępczej i ma sześcioro rodzeństwa. Jest bardzo rezolutna, marzycielska i pozytywnie nastawiona do świata. Bartek natomiast to nieśmiały chłopiec, który zaprząta swoją głowę wieloma problemami. Pomimo tego jak się różnią, są najlepszymi przyjaciółmi. W drugiej klasie wspólnie będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Z niesamowitymi historiami i doświadczeniami ośmiolatków przychodzą po raz kolejny Magdalena Różczka i Marta Wysocka-Jóźwiak.

 

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie w którym do wygrania książka: "Gabi. Tego właśnie chcę!" Magdaleny Różczki i Marty Wysockiej-Jóźwiak!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Zachęć swoje dziecko do wymyślenia jednej z przygód Gabi i Bartka, która może przydarzyć im się w nowym roku szkolnym.
  • Zgłoszenie wyślij na adres podany na dole strony!
  • Najciekawsze prace nagrodzimy!

 

Konkurs potrwa do dnia 12 maja 2019.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 maja 2019.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy12@czasdzieci.pl