Warszawa

Mikołajkowy bucik na prezenty (zakończony)

Tup, tup, tup... Kto idzie? Tak, to święty Mikołaj! Już niedługo odwiedzi domy wszystkich grzecznych dzieci! Jednak Mikołaja czeka baaardzo długa podróż przez mrozy i śniegi... By nasz kochany staruszek się nie przeziębił, musi założyć wełnianą czapkę, gruby płaszcz i, oczywiście, ciepłe buty! Dzięki temu bez problemu dotrze do dzieciaków na całym świecie!

 

 

Zapraszamy do zabawy i udziału w naszym świątecznym konkursie!

 

Zadanie konkursowe:

  • Zaprojektuj mikołajkowy bucik, do którego święty Mikołaj będzie mógł włożyć prezenty dla Twojej rodziny!
  • Najciekawsze projekty nagrodzimy!
  • Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres podany na dole strony!

 

Do wygrania:

  • 1 miejsce: 2 x buty tekstylne, koszulka lub legginsy do wyboru, worek na buty, torba bawełniana
  • 2-6 miejsca: buty tekstylne, koszulka lub legginsy, worek na buty, torba bawełniana
  • 7-10 miejsca: koszulka lub legginsy, worek na buty

 

 

Konkurs potrwa do 9 grudnia.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 12 grudnia.

 


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Mamy dla Ciebie kilka informacji, z którymi chcemy, żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka, zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy Cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontakt z Tobą w przypadku Twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e-mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl.

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia w galerii konkursowej. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

Życzymy Powodzenia!


Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy2@czasdzieci.pl