Warszawa

Pamiętnik 8-bitowego (wieśniaka) wojownika - konkurs Minecraft (zakończony)

Pierwszy tom popularnej serii opowiadającej o przygodach 8-bitowego wojownika.

 


To pamiętnik młodego mieszkańca minecraftowej wioski, który marzy o karierze słynnego wojownika.


Opowieść rozpoczyna się, kiedy Runt, dwunastoletni bohater, ma wybrać swój przyszły zawód w szkole Minecraftii. Do wyboru ma niezbyt emocjonujące opcje: farmer, crafter (rzemieślnik), górnik. Tak naprawdę jednak noob marzy o tym, by zostać bohaterem tak jak jego ukochany bohater, Steve. Kiedy dowiaduje się, że pięciu najlepszych uczniów w szkole ma szansę rozpocząć kurs wojowniczy, bierze się ostro do roboty!

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania zestaw książek z serii "Pamiętnik 8-bitowego (wieśniaka) wojownika"!

 

Zadanie konkursowe:

  • Opisz w formie pamiętnika jeden dzień który spędziłbyś w świecie Minecraft!
  • Możesz dodać ilustracje!
  • Swoje zgłoszenia wyślij na adres podany na dole strony!

 

Do wygrania:

  • 5x Zestaw książek z serii "Pamiętnik 8-bitowego (wieśniaka) wojownika"

 

Konkurs trwa do dnia 26 listopada!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 29 listopada.

 

 

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Uwaga! Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia w galerii konkursowej. Prosimy o przesłanie w mailu zgody na publikację.

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy9@czasdzieci.pl