Warszawa

Mały Ambasador gry Pingwiny z Madagaskaru (zakończony)

Ambasador marki – znana osoba, której wizerunek jest związany z marką ze względu na jej styl życia. Ambasador używa produktów lub korzysta z usług określonej marki, uczestniczy w ważnych wydarzeniach związanych z marką, udzielając wywiadów przedstawia markę w korzystnym świetle itd. Kreowanie wizerunku z wykorzystaniem ambasadora marki stanowi korzyść z punktu widzenia cech, jakimi są popularność i wiarygodność. Znana osoba korzysta z marki w prywatnym życiu, w związku z tym odbiorcy łączą markę z jej stylem życia, a nie celowymi działaniami promocyjnymi.  (Źródło: Wikipedia)

 


Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!


Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania gry „Pingwiny z Madagaskaru” od wydawnictwa PHALANX.


Zadanie konkursowe:

 

  • Dlaczego Twoja pociecha powinna otrzymać tytuł Ambasadora gry Pingwiny z Madagaskaru? Czekamy na uzasadnienia tekstowe, graficzne, fotograficzne!
  • Sylwetki ambasadorów zaprezentujemy na profilu FB wydawnictwa Phalanx, na profilu FB gry „Pingwiny z Madagaskaru” oraz w informacji prasowej wydawnictwa Phalanx. Przesłane prace zostaną także zaprezentowane na portalu CzasDzieci.pl.
    • Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przesłanych opisów, grafik, zdjęć w wyżej wymienionych polach.

 

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: konkursy3@czasdzieci.pl

 

Konkurs potrwa do dnia 31 maja.
Wyniki ogłosimy już 6 czerwca.

 

 

Pamiętajcie o podaniu nam swoich danych korespondencyjnych, abyśmy mogli wysłać Wam nagrody.