CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy

Strefa rodzica » Artykuły

Jaki plecak dla sześciolatka?

Jaki plecak dla sześciolatka?

Ostatni rok w zerówce to okres, po którym następuje duża zmiana dla dziecka i rodziców, którzy często decydują się na przystąpienie swojego dziecka do szkoły podstawowej w wieku sześciu lat. Sześciolatek powinien być wyposażony w odpowiedni plecak, pozwalający spakować wszystko, co jest potrzebne i jednocześnie nie stanowić dla dziecka problemu. więcej »
Z przyjaciółką WeGirls można bawić się „na serio”

Z przyjaciółką WeGirls można bawić się „na serio”

Dlaczego niektóre dziewczynki nie lubią bawić się lalkami? Może chcą czegoś więcej - prawdziwej przyjaciółki, lalki z osobowością. więcej »
Czy homeopatia jest bezpieczna dla dzieci?

Czy homeopatia jest bezpieczna dla dzieci?

Homeopatia, znajdująca szerokie zastosowanie w pediatrii, stanowi wsparcie leczenia szeregu chorób wieku dziecięcego, także chorób zakaźnych, oraz łagodzenia dolegliwości związanych np. z ząbkowaniem czy kolkami. Skąd taka popularność homeopatii wśród rodziców małych dzieci i pediatrów? więcej »
Aktywny urlop tylko w górach

Aktywny urlop tylko w górach

Co roku wiele rodzin zastanawia się gdzie udać się na zimowy urlop. Przy podejmowaniu takiej decyzji branych jest pod uwagę wiele czynników. Ważne są zarówno preferencje nasze i naszych dzieci, bezpieczeństwo, ale także kwestie finansowe. więcej »
Bolesne ząbkowanie - sprawdzone sposoby na uśmierzanie bólu maluszka

Bolesne ząbkowanie - sprawdzone sposoby na uśmierzanie bólu maluszka

Ząbkowanie dzieci to temat trudny i niestety bolesny zarówno dla rodziców, jak również ich małych pociech. Gdy ząbek rośnie, musi przedostać się przez bardzo wąski otwór kostny, co jest czasem przyczyną ogromnego cierpienia naszych maluchów. więcej »
Jak skompletować garderobę młodej damy?

Jak skompletować garderobę młodej damy?

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego od skompletowania garderoby dla malucha – w sklepach dla dzieci znajdziemy przecież mnóstwo propozycji. Tymczasem wymaga to od nas sporo rozwagi, dzięki której wybierzemy rzeczy naprawdę praktyczne i wygodne. Które z nich najlepiej nadawać się będą dla młodej damy? więcej »
Sprzedaż leków poza apteką? Zły pomysł!

Sprzedaż leków poza apteką? Zły pomysł!

Choć całkiem sporo jeździmy po świecie, to jednak nie zawsze za granicą rozglądamy się za lekami, nasza wiedzą o obowiązujących gdzie indziej zasadach obrotu produktami leczniczymi jest więc nikła. W efekcie – dyskutując na przykład o kanałach dystrybucji leków w Polsce – nie korzystamy z wiedzy i doświadczeń innych, nie uczymy się na cudzych błędach. więcej »
Kusząca Bułgaria: gdzie spędzisz wspaniałe wczasy z dziećmi?

Kusząca Bułgaria: gdzie spędzisz wspaniałe wczasy z dziećmi?

Wspaniale zagospodarowane kurorty i moc atrakcji dla najmłodszych sprawiły, że Bułgaria stała się atrakcyjnym kierunkiem dla rodzin z dziećmi. Gdzie warto się zatrzymać? więcej »
Ramka ozdobna - idealny prezent dla bliskiej osoby

Ramka ozdobna - idealny prezent dla bliskiej osoby

Postęp technologiczny jaki dokonał się w ostatnim czasie wywarł olbrzymi wpływ na nas wszystkich. Codziennie korzystamy ze smartfonów, tabletów czy laptopów i wykorzystujemy je nie tylko do komunikacji z innymi, ale także do przechowywania wspomnień w postaci cyfrowych fotografii. więcej »
Zaplanuj rodzinny wypoczynek nad morzem już dziś!

Zaplanuj rodzinny wypoczynek nad morzem już dziś!

Do wakacji pozostało już mniej niż trzy miesiące, jednak mocno grzejące słońce za oknem przypomniało nam, że to już najwyższy czas pomyśleć o letnim wypoczynku. Sprawdźmy zatem, na co zwrócić uwagę przy planowaniu wczasów z dzieckiem nad polskim morzem. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami? Skorzystaj z naszego newslettera

Zobacz co zyskujesz

Miejsce na Czasie!

Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz w Ustce to nowe przedsięwzięcie inwestycyjne w Pomorskiem. Kompleks, oprócz usług uzdrowiskowych, oferuje profesjonalne wyposażenie i urządzenia...  

Temat na czasie

Grudniowe smaki i zapachy

Grudniowe smaki i zapachy

Ten miesiąc poznaje się po smakach i zapachach. A gdyby tak iść tym tropem teraz, kiedy zastanawiamy się nad prezentami dla bliskich? To, co zrobimy własnymi rękami będzie smakować tylko jak miłość!  

Kapitan Nauka poleca na święta!

Podpowiadamy, co sprawi radość dzieciom w różnym wieku i o odmiennym temperamencie. Kapitan Nauka gwarantuje twórcze, rozwijające zabawy dla całej rodziny!  

Miejsce na czasie

Dziecięcy świat marzeń i inspiracji

Dziecięcy świat marzeń i inspiracji

Są takie dni, w których spełniają się dziecięce marzenia, a zwykłe popołudnia zamieniają się w niezapomnianą przygodę.  

W domu z dzieckiem

Prezenty1 Robico1 Dolce Gusto1 Niezapominajka1 Gry Nasza Księgarnia1 Kapitan Nauka1 Boże Narodzenie1 Domowa Akademia1 Doktor Misia1

Sonda – Czas Dzieci

Czy poleciłbyś portal CzasDzieci.pl znajomym rodzicom?
zdecydowanie nie
raczej nie
nie mam zdania
raczej tak
zdecydowanie tak


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2017