Seria "Krok po Kroku" - NOWE tytuły! - Pierwsze książeczki na CzasDzieci.pl

Tytuły

Seria "Krok po Kroku" - NOWE tytuły!

KROK PO KROKU nowa seria dla maluszków od pierwszego roku życia – albo i wcześniej!


Krok po kroku to seria pomagająca dzieciom i ich rodzicom wspólnie przechodzić przez najważniejsze wydarzenia w życiu najmłodszych. Stymulująca wzrok i wspierająca rozwój niemowląt od pierwszych miesięcy życia, jest także wsparciem przy zdobywaniu zupełnie nowych umiejętności. Dzięki zabawnej treści autorstwa Urszuli Kozłowskiej i dowcipnym ilustracjom Agnieszki Matz lektura szybko staje się wspólną zabawą. Krok po kroku to genialny prezent dla świeżo upieczonych rodziców!


 

NOWOŚCI!

 

Urocze wierszyki, wspaniałe ilustracje i tematy tak bliskie maluchom i ich rodzicom! Wszystko to sprawiło, że seria „Krok po kroku” błyskawicznie znalazła się na listach książkowych bestsellerów.

 

Premiera: 05.09.2018, wydawnictwo Wilga

Wiek: 0-2 lata

Hop! Do kąpieli!

Książka do kupienia TUTAJ!


Mój Dzień dobry!

Książka do kupienia TUTAJ!


Mówi się

Książka do kupienia TUTAJ!


Koci łapci

Książka do kupienia TUTAJ!

  

Premiera: 14.03.2018, wydawnictwo Wilga
Wiek: 0-2 lata

Siku na nocniku

Nauka korzystania z nocnika na pewno stanie się łatwiejsza, gdy w zabawny sposób podpowiemy maluchowi, jak się do tego zabrać.

Książka do kupienia TUTAJ!

Pa, pa, smoczku!
Rozstanie ze smoczkiem może być dla maluszka niemiłym doświadczeniem. Książeczka z serii "Krok po kroku" na pewno będzie pomocna w oswojeniu tej trudnej sytuacji. Zabawny wierszyk i uroczy bohaterowie na pewno spodobają się najmłodszym.

Książka do kupienia TUTAJ!

Myjemy ząbki

Dbania o zęby trzeba się nauczyć. Warto rozpocząć tę naukę już od momentu pojawienia się pierwszego mlecznego ząbka. Z książeczki maluchy dowiedzą się, jak ważne jest codziennie mycie zębów.

Książka do kupienia TUTAJ!

Zasypianka wyliczanka
Urocza, zabawna wyliczanka na dobranoc. Można ją powtarzać wspólnie z maluszkiem, gdy sen nie chce przyjść, a oczka już się kleją. Na pewno pomoże dzieciom smacznie zasnąć.

Książka do kupienia TUTAJ!

© CzasDzieci.pl 2019