Konkurs - Pierwsze książeczki na CzasDzieci.pl

Konkurs

Zabawy kąpielowe

Seria miękkich, wodoodpornych książeczek – do kąpieli!
Bajecznie kolorowe, wodoodporne książeczki dla najmłodszych to absolutny hit. Wykonane z miękkich, odpornych, ale przede wszystkim bezpiecznych dla dziecka materiałów przetrwają niejedną zabawę przyszłego czytelnika. Przykuwają uwagę maluszka na długo, bawią i zamieniają kąpiel w fantastyczną przygodę!

 

 


Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania zestaw książeczek Kąpielowych!

 

Zadanie konkursowe:

 

  • Opisz wodne zabawy (w wannie, basenie jeziorze lub morzu), które cieszą Twoje dziecko!
  • Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!


Do wygrania:

  • 2x zestaw Książeczek Kąpielowych od wydawnictwa Wilga!

 

Konkurs trwa do dnia 22 sierpnia 2018.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 27 sierpnia 2018.

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy9@czasdzieci.pl .

© CzasDzieci.pl 2019