Warszawa

Pokoje gościnne "Młyn Solny"

Pokoje gościnne "Młyn Solny"

Noclegi w pokojach gościnnych "Młyn Solny"

„Młyn Solny” to miejsce, gdzie domowa atmosfera łączy się z doskonałymi warunkami wypoczynkowymi. Komfortowe pokoje pozwalają na chwilę wytchnienia po całym dniu, a dogodne położenie Młyna Solnego- w samym sercu Kopalni Soli „Wieliczka”- sprawia, że stanowi znakomity punkt wypadowy nie tylko do Wieliczki lecz również do oddalonego o zaledwie 10km centrum Krakowa.

Pokoje Gościnne „Młyn Solny” należące do Kopalni Soli „Wieliczka” zostały otwarte z myślą o turystach z całego świata, którzy przyjeżdżają zwiedzać zabytkową Kopalnię oraz kuracjuszach podziemnego Uzdrowiska. Pokoje gościnne mieszczą się w zaadaptowanym budynku dawnego młyna solnego, w którym to przed laty przetwarzano solny kruszec. Obiekt usytuowany jest tuż obok wejścia do podziemi Kopalni w sąsiedztwie malowniczego Parku Św. Kingi oraz Hotelu Grand Sal****.

„Młyn Solny” posiada 14 pokoi (1,2,3 i 4-osobowych z łazienkami). Z myślą o rodzinach podróżujących z dziećmi powstały także 2 pokoje typu studio. Każdy z pokoi wyposażono w: telewizor, lodówkę, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, ręczniki. Łóżka w pokojach są niezwykle komfortowe, posiadają wysokiej klasy materace rehabilitacyjne VENUS, które dostosowują się do ułożenia ciała. Spokojny sen zapewni ekskluzywna, antyalergiczna pościel linii CLINIC. Na życzenie udostępniamy suszarkę do włosów, żelazko oraz deskę do prasowania, istnieje również możliwość skorzystania z usług pralniczych. Goście mogą w każdej chwili skorzystać z bezpłatnego Internetu oraz sali wypoczynkowej z czytelnią, gdzie oprócz bogatego zbioru książek znajdują się m.in. karty do gry, szachy oraz gry dla najmłodszych.

Na miejscu w każdej chwili można nabyć drobiazgi umilające pobyt: kojące żele i balsamy z solanką, kosmetyki oraz solne pamiątki, a także pantofle, przybory do mycia.

Goście Młyna Solnego skorzystać mogą również z usług Uzdrowiska: odnowy biologicznej, gabinetu zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych skóry, masaży leczniczych oraz relaksacyjnych, a także z restauracji Hotelu Grand Sal****

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja daty noclegu.
Dane adresowe:
Ul. Park Kingi 1, 32-020 Wieliczka
tel.: 48 12 278 73 49

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć