Wrocław

Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 w kinie Helios Magnolia
Wrocław Seans filmowy

Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 w kinie Helios Magnolia

26 stycznia 2020
Wpis archiwalny

godz: 10:30

Kina Helios Magnolia Park i Aleja Bielany zapraszają na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy.

W niedzielę niedzielę niedzielę 26 stycznia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

 • Oddychać, nie oddychać
 • Podrzutek
 • Smacznego!
 • Hokus-pokus!
 • Uwaga, remont!
 • Obraz
 • Ruch koniem

 

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

 

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.
Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

 

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

 

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Scenariusz wydarzenia:

 •  zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
 •  projekcja - zestaw bajek lub film [50-60 min]

 

Specyfika seansu filmowego:

 •  dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
 •  pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

 

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 16 lutego o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw bajek: Masza i Niedźwiedź, cz. 5.

 

Autorkami scenariuszy zabaw dla dzieci są Anna Świć - nauczycielka edukacji przedszkolnej, członkini grupy Superbelfrzy RP oraz Anna Równy: edukator i trener edukacji filmowej, medialnej, konsultant metodyczny.

 

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci. 

Miejsce wydarzenia:
ul. Legnicka 58 Wrocław
Organizator:

Helios Magnolia Park

ul. Legnicka 58 Wrocław
tel.: 071 355 53 55/54

Wydarzenia we Wrocławiu

Warto zobaczyć